Ceza Hukuku

CEZA HUKUKU

AF Hukuk Ceza Hukuku alanında, tecrübeye sahip avukatlarımız soruşturmadan kovuşturmanın sonuna kadar, sürecin her aşamasını büyük bir titizlik ve itina ile takip etmekte ve müvekkillerini temsil etmektedir. Ayrıca soruşturma ve dava öncesinden soruşturma ve davaların yürütülmesi ile infaz aşamasına kadar, cezai yaptırım riski olan tüm iş ve işlemlere ilişkin danışmanlık hizmeti vermektedir.

5237 Sayılı Türk Ceza Kanunu ve diğer mevzuatlarda yer alan suçlar kapsamında, soruşturma ve kavuşturma evrelerinin her aşamasında şüpheli/sanık için müdafilik, müşteki/katılan vekili vekillik hizmeti vermekle birlikte, ilk derece mahkemesi ve Yargıtay nezdinde görülen davalarda savunmanın hazırlanması ve duruşmalarda hazır bulunulması yönünden takibini titizlikle sağlamaktadır.

Büromuz ceza hukukunun her alanında çalışmalarını etkin biçimde yürütmekte olup, çalışma anlayışı, müvekkillere yaklaşımı ve tecrübesi ile adından başarıyla söz ettirmektedir. Bunların yanında Ceza Hukuku’na ilişkin her türlü konuda da danışmanlık hizmeti sunmaktadır.