HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Türkiye’nin en köklü ve saygın hukuk bürolarından birisi olan EYÜPOĞLU Hukuk Bürosu; Av.Abdullah EYÜPOĞLU tarafından kurulmuş ve kurulduğu ilk günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişmeyle ulusal ve uluslararası alanda hukuki hizmet veren Bursa merkezli bir avukatlık ofisi olmuştur.

Farklı sektörlerde ulusal ve uluslararası faaliyet yürüten çok sayıda müvekkiline hizmet vermekten gurur duyan EYÜPOĞLU Hukuk Bürosu, geniş bir perspektife yayılan çalışma alanlarında sağladığı hızlı, pratik, titiz ve çözüm odaklı çalışmalar yapmaktadır. Hukukun tüm alanlarında kesintisiz hukuki destek sunan deneyimli ekibi, müvekkilleriyle kurmuş olduğu güçlü ilişkileri, profesyonel yönetimi ve erişim kolaylığının yanı sıra hukuk sektöründe gelişen teknolojiyi etkin kullanımı ile de alanında öncülük etmektedir.

Müvekkillerinin her türlü hukuki ihtiyacına cevap verebilecek donanıma sahip; genç, dinamik ve uzman avukatlara sahip olan EYÜPOĞLU Hukuk Bürosu ağırlıklı olarak, Gayrimenkul Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ticari İşletme Hukuku, Yabancılar Hukuku, Borçlar Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İdare Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku, Sağlık Hukuku, Enerji ve Madencilik Hukuku alanlarında faaliyet göstermektedir.

EYÜPOĞLU Hukuk Bürosu, ayrıntılı bilgi birikimi ve tecrübe gerektiren hukukun farklı alanlarında ben değil biz prensibini temel alarak ekip ruhuyla hareket eden alanında uzman, donanımlı avukatları ve yardımcı personeli ile müvekkillerinin ihtiyaçları doğrultusunda kapsamlı hukuki hizmet sunmaktadır. Ayrıca, başta Bursa olmak üzere, Türkiye’nin diğer illerinde de çözüm ortağı seçkin avukatlarla irtibat ve işbirliği içinde müvekkillerine en etkin hizmeti sağlamaktadır.

Uluslararası çalışmalarımız kapsamında başta Azerbaycan, Rusya Fedarasyonu ve Rus dilinin kullanıldığı Orta Asya (Özbekistan,Kazakistan,Türkmenistan, Kırgızistan, Tacikistan) ülkeleri olmak üzere dünyanın farklı bölgelerinde yer alan, kendi alanında saygınlığa kavuşmuş hukuk firmaları ve danışmanlar ile ortak çalışmalarımız vasıtasıyla seçkin uluslararası ve yerel şirket ve şahıs müvekkillerimizi Türkiye’de ve Uluslararası alanda temsil ediyor, hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunuyoruz.

Bizi, diğerlerinden farklı kılan noktalardan birisi de Avukatlık ve danışmanlık hizmetlerinde olası riskleri önceden analiz ederek her türlü gelişmeye hazır olmak amacıyla, avukatlarımız ulusal ve uluslararası alanda gerçekleşen hukuksal değişiklikleri ve sektörel gelişmeleri yakından takip eder.